Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


18 Лип 2014

Ірина Шляхова і щастя: бути задоволеним своїм життям

Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Про те, що від наших думок залежить наше життя, розповідає для Народ UA сьогодні Ірина Шляхова. Іра вважає, якби песимісти не зневірювалися, а навпаки - сприймали перешкоди як виклик, то стали б нарешті щасливими.

 

 Ірина Шляхова, 20 років. Любить життя, музику, щирих людей, подорожі, поїздки на велосипеді.

 

— Сутність людини в тому, як вона сприймає життя. За однакових життєвих обставин люди по-різному можуть ставитися до життя. У всіх в житті трапляються якісь перешкоди, неприємності. Один песимістично зневіриться, а інший сприйме життєві перешкоди як виклик і віритиме в свої сили та щасливий вихід. Наше життя — це відображення наших власних думок і вчинків. Думки створюють образи, які ми втілюємо у життя.

Щастя — це мить, коли відчуваєш найвищу ступінь задоволення життям, коли відсутні негативні емоції. Якщо довго почуваєшся щасливим — це вже не щастя. Це гармонія!

lfwl31SXPi4

Мене роблять щасливою прості речі... Посмішка мами, злагода у сім'ї,  турбота,  цікаві подорожі, мій кіт.  Почуваюся щасливою, коли збуваються мрії. Коли прагнеш чогось досягти, прикладаєш чималих зусиль і все омріяне збувається, то відчуваєш справжнє задоволення своїм життям, ейфорію. Кожна мрія, що збулася — це своєрідне свято.

Всі люди на світі хочуть бути щасливими. Прагнення до щастя закладено десь в природі людини. Так, може, сенс життя в щасті?..

Кожна людина бачить щастя по своєму, тому воно є суб'єктивним. Але незважаючи на це треба пам'ятати: щастя поруч, воно всюди нас оточує. Його навіть можна «з'їсти»! Звичайно, мова йде про так звані «гормони щастя» —серотонін і ендорфін, деякі продукти стимулюють вироблення цих гормонів, зокрема шоколад, сир, мед, фініки, банани та інші.

Отже, шоколадку в руку, думки до ладу і вперед!  

 

 

Фото надані Іриною Шляховою

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему