Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


18 Квіт 2016

Ірина Роздобудько: «Щастя – це просто жити та любити»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Ірина Роздобудько - героїня Щастя на НародUA. "Чомусь люди забагато роздумують про життя замість того, щоб відчувати його, насолоджуватись ним", - каже вона.

Ірина Роздобудько, 22 роки, проживає у Тернополі. Любить читати фантастику, переглядати цікаві фільми з неочікуваною розв*язкою, цікавиться саморозвитком.

Що таке щастя?

Недавно дивилась фільм про психотерапевта, якому набридла його робота, він все кидає і вирушає в дорогу у пошуках себе, під час подорожі опитує різних людей про те, що для них означає "щастя". Він справив на мене неабияке враження. До сих пір в голові крутяться сцени з цього фільму.

Особисто я відчуваю себе щасливою, коли мої рідні і близькі люди здорові, радісні, коли я займаюсь якоюсь улюбленою справою, коли відчуваю себе любимою, бажаною, коханою, коли дізнаюсь щось нове і цікаве, коли спостерігаю за природою.

Щастя – це просто жити та любити. Чомусь люди забагато роздумують про життя замість того, щоб відчувати його, насолоджуватись ним і просто отримувати кайф від кожної прожитої хвилини.

Це значення багатогранне, але одне можна сказати точно - відчуття щастя в людини з'являється лише при позитиві.

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему