Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


24 Вер 2015

Ірина Неруш-Попелишко: «Щастя - це діти»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Ірина Неруш-Попелишко - героїня Щастя на Народ UA. "Я вірю, що найголовніше у цьому світі - бути щасливим", - каже вона.

Ірина Неруш-Попелишко, 24 роки, проживає в м. Семенівка. Ірина любить читати цікаві книжки та вишивати, хоч часу  на це все менше вистачає.

Що таке щастя?

- На мою думку про «щастя» можна безкінечно говорити чи писати. Торкаючись цієї теми, будь-яка людина розкаже Вам своє  бачення щастя. Мабуть, слід відмітити, що в кожного воно різне, бо ж кожна людина – індивідуальна. Та навіть для мене воно проявляється в абсолютно різних речах.

Все ж таки, найголовнішим щастям в житті – це дитина, і все з нею пов'язане. В мене таке враження, що щастя завжди супроводжує дітей. Самі діти – це щастя та цвіт нашої нації.

Щастя можна відчути, коли вдався особливо сонячний ранок, коли вдало закінчила розпочату раніше роботу, коли зараз спостерігаємо  за пробудженням (хоч часом і повільним) нашої нації, коли зустрічаєшся з родичами чи близькими друзями.

Я вірю, що найголовніше у цьому світі - бути щасливим...  

Щастя – це такі миттєвості, коли душа ніби підноситься над землею. В такі моменти здається, що ти розумієш та усвідомлюєш зміст життя і своє призначення в ньому великому світі. 

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему