Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


17 Лют 2015

Ірина Мордюшенко і щастя: батьки, сестра й друзі

Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

«Моє щастя – це ті моменти, які згадуєш мимохідь, де б ти не був: у автобусі, у школі, у кафе, чи вдома, лежачи у ліжку – і ще як мінімум годину усміхаєшся», - каже НародUa черкаська школярка Ірина Мордюшенко. Змальовує щастя дівчина захоплено і романтично: для неї воно подібне до сторінок старого особистого щоденника, що складається з кількох найважливіших розділів: сім'ї, подорожей та друзів.

Ірині – 15 років. Її хобі надзвичайно різноманітні: від кінематографу й музики до малювання і подорожей. Особливе місце у калейдоскопі захоплень Іри займає журналістика, з якою школярка і збирається пов'язати своє життя. Своє дозвілля дівчина описує так: «Полюбляю сидіти вдома у компанії гарячого чаю та нового фільму чи відвідувати нові місцини разом з найліпшими друзями та рідними».

 

ira9876

 

- На мою думку, щастя - це та секундна річ, заради якої варто жити. Хіба ж це не найголовніша мета усього людства - нарешті досягнути цього омріяного відчуття? Мої моменти щастя ховаються у глибинах пам'яті: кожен з них - неначе сторінка з особистого щоденника, з кривенькими записами та декількома фото. На них - моя мама, тато, сестра та найкращі друзі. 

На першій сторінці - батьки, момент, коли я від'їжджаю на потязі від вокзалу і бачу їх усміхнені обличчя, що так і випромінюють щиру любов, та простягнуті руки, які прощаються зі мною. Саме в цей момент ти відчуваєш вдячність, безмежну любов, і, як не дивно, щастя. Саме в цей момент, коли ти від'їжджаєш на довгий час з рідного міста, від рідних батьків. І відчуваєш негайну потребу швидко зійти з потяга й міцно-міцно обійняти своїх маму і тата і більше ніколи не відпускати, адже чомусь ти в останню мить розумієш, що не хочеш їх кидати. Але потяг рушає...

Перегорнувши сторінку, я згадую найщасливіший момент з моєю сестрою. Літо. Море. Сонце. Ми разом біжимо по воді, перестрибуємо через хвилі, усміхаємося палкому сонцю. Саме ця хвилина і дарує мені щастя. Моя старша сестра, яка міцно тримає мене за руку, неначе на тому фото, де ми разом у дитинстві, коли ми були ще зовсім маленькими. Саме тоді ти відчуваєш, що ваші серця б'ються в унісон, як би довго ви не спілкувались.

Наступна сторінка присвячена моїм друзям. І згадується той момент, коли ми разом стоїмо біля нашого черкаського Пагорбу слави та дивимося на схід сонця. Не можна просто так передати все, що переповнювало кожну з нас у той момент: неймовірне єднання, вдячність, розуміння одне одного як нікого на цьому світі. Одне почуття точно - щастя - назавжди зробило ту хвилину незабутньою. Ніхто з нас навіть не вимовив ні слова: усі ми стояли мовчки, насолоджуючись тією щасливою хвилею.

Моє щастя – це ті моменти, які згадуєш мимохідь, де б ти не був: у автобусі, у школі, у кафе, чи вдома, лежачи у ліжку – і ще як мінімум годину усміхаєшся.

 

Фото надані героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему