Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


30 Жовт 2018

Ірина Мамчур: "Щастя – у можливості повноцінно жити"

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

"Чого не вистачає до повного щастя? Моє відчуття цілісного щастя було б у мирній, заможній, демократичній Україні", – розповідає Ірина Мамчур – героїня рубрики Щастя на НародUA.

В житті стільки всього цікавого і незвіданого

44836543 244512692912601 2994321658262585344 n-2

Мене звуть Ірина. Проживаю в місті Кропивницький. Маю педагогічну та психологічну освіти. Певний час працювала вчителем історії та правознавства. Потім були аспірантура, захоплення психологією, викладання у ВУЗі... Нині виховую маленького синочка Мирослава та насолоджуюсь дорослішанням доньки Софійки.

Захоплююсь психологією, новітніми педагогічними технологіями, рукоділлям, квіткарством. В житті стільки всього цікавого і незвіданого... Мрію більше подорожувати, пізнати якомога більше та виховати своїх дітей достойними Людьми!

Що таке щастя?

2

Щастя! Здається, одне слово, а скільки відчуттів, переживань, філософських і буденних роздумів у нього вкладено! Дане слово починає спонукати до роздумів з підліткового віку, як і питання сенсу буття... Щастя і буття - такі різні і водночас споріднені категорії.

У певні вікові періоди кожна людина по-різному розглядає і трактує щастя... Досягнувши соціальної особистісної зрілості, з відвертістю можу сказати, що я щаслива жінка! В чому полягає моє щастя? У всьому: можливості повноцінно жити, виховувати і радіти досягненням своїх дітей, бути люблячою дружиною і коханою, мати можливість спілкуватись з батьками, бабусею, сестрою, ріднею, мати друзів, колег... Цей список буде довгим, але це і є щастям кожної пересічної людини... чи маю відчуття повного щастя? Напевно, що ні... Чого не вистачає до повного щастя? Відчуваю, що моє відчуття цілісного щастя було б у мирній, заможній, демократичній Україні!

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему