Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


26 Серп 2016

Ірина Лучків: «Щастя – це люди»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Ірина Лучків – героїня Щастя на НародUA. "Переглянувши свої фото, я зрозуміла, що на більшості фото я з друзями, рідними чи просто людьми, які мені подобаються. В той момент я зрозуміла, в чому криється моє щастя", – розповідає вона.

Ірина Лучків, 22 роки, село Велика Лука Тернопільського району. Працює в страховій компанії. Захоплення: може безперервно читати книги та проводити час з друзями.

Що таке щастя?

Для мене щастя – це люди. Можливо, це банально, але переважно істини криються в банальностях. Озираючись на своє не таке вже й довге життя, я тішусь з того, скільки чудових людей зустріла та скільки незабутніх моментів вони мені подарували.

Нещодавно я задумалась про значення фото в сучасному світі. Переглядаючи профілі в соціальних мережах, мене не покидає думка, що більшість людей бояться старості і змін. Бо всі їхні профілі заповнені власними фото, де вони в новому одязі, з новою зачіскою, чи просто чергове селфі. І тут мене просвітило. В мене дуже мало фото, де я одна. Інші кажуть, що я навіть не можу собі аву нормально поміняти. Переглянувши свої фото, я зрозуміла, що дійсно на більшості фото я з друзями, рідними чи просто людьми, які мені подобаються. В той момент я зрозуміла в чому криється моє щастя.

Вже не раз бувало, що прості знайомі, яких я бачила всього кілька разів у житті приємно мене дивували. От, наприклад, в Тернополі минулого року проходив «Воля-фест», на який я хотіла потрапити, але в той момент не мала можливості витратити кошти на квитки. Тому я просто залишилась вдома. За кілька годин до самого фесту мені написав один знайомий, якого я навіть наживо не бачила, і запропонував безкоштовно два квитки. Я була шокована. І водночас дуже щаслива. І такі ситуації зі мною траплялись не раз.

Звісно, коли називати людей своїм щастям є ймовірність, що це щастя одностороннє. Бо скільки людей, стільки й думок. Та мені здається, що не потрібно боятись відпускати людей, якщо ті хочуть піти, потрібно дякувати їм за ті щасливі моменти і той досвід, який вони нам подарували. Я переконана, що в світі незліченна кількість добрих людей, і добро завжди повертається. Можливо, це наївні погляди на життя та по-дитячому смішні думки, але так життя виглядає набагато веселішим та більш насиченим.

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему