Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


25 Серп 2017

Ірина Курій-Підлужна: «Щастя – це дар життя, почуття кохання, любов»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

"Завдяки любові, яку я відчула в своєму житті, я несу в своєму серці велике бажання жити", – розповідає Ірина Курій-Підлужна – героїня Щастя на НародUA.

Ірина Курій-Підлужна живе у місті Червонограді Львівської області. В минулому педагог, зараз працює інженером. Захоплення - музика, поезія, психологія, педагогіка. Кредо її життя: навіки твоїм залишається тільки те, що ти віддаєш.

20937837 1833538923627806_1175899594_n

Що таке щастя?

Щастя для мене - це дар життя, почуття кохання, тепле почуття доброти. Але рушійною силою для мене все-таки є кохання, любов. Тоді я по-справжньому щаслива. Я можу порівняти. Власний досвід. Три роки назад я втратила своє кохання. Його немає на землі. Але в мені це почуття живе і ще сильніше. Я ще більше люблю світ, природу, людей. Я по-іншому все це зараз сприймаю. Можливо через призму пережитого, страждань близької людини, в очах якої я бачила себе і велику вдячність за свою присутність в його житті. Це не передати словами. Завдяки цій любові, яку я відчула в своєму житті, я несу в своєму серці велике бажання жити. Жити за нього і любити , кохати ще більше.

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему