Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


12 Січ 2016

Ірина Куник: «Щастя - це умиротворення, блаженство»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Ірина Куник - героїня Щастя на НародUA. "Коли ти наодинці з собою слухаєш місто, любуєшся чудовими краєвидами і людьми, які подали руку дідусеві і допомогли зійти з трамваю – теж щастя", - говорить вона.

Ірина Куник проживає у Львові. Займається дизайном, малює в графічних програмах.

Що таке щастя?

Щастя, воно однозначно вимірюється в моментах і характеризується конкретними почуттями. Це момент умиротворення, момент блаженства, почуття абсолютної довіри, відчуття любові, як твоєї, так і любові до тебе.

Це моменти масової ахінеї, якогось божевілля і внутрішнього анархізму, навіть моменти спротиву зовнішньому середовищу. Це відчуття власної цілі і натхнення, яке веде до неї. Це відчуття успіху, відчуття небаченої краси або відчуття краси в чомусь простому.

Це коли не хвилюють жодні оцінки та бірки, а хвилює лише те, що засіло глибоко всередині. Це момент, коли бачиш перед собою щасливі очі близьких, момент, коли ви разом смієтесь і переживаєте щось грандіозне.

Щастя - це моменти, коли ти бачиш, що в світі існує безліч чудесного і прекрасного. Щастя - це момент, коли посміхається будь-яка дитина, не обов'язково твоя, коли повертається хтось рідний.

Коли ти наодинці з собою слухаєш місто, любуєшся чудовими краєвидами і людьми, які подали руку дідусеві і допомогли зійти з трамваю – теж щастя. Це момент, коли ви з будь-якою перехожою людиною побачили щось спільне і посміхнулись одне одному.

Це коли ти знаєш, що поруч людина, яка зрозуміла абсолютно все, що ти хотів/хотіла сказати, до останньої краплі. І, нарешті, це той момент, коли починає падати очікуваний рясний пухнастий сніг!) Таких моментів настільки багато, що перелічувати буде надто довго. 

Отримувати премії та глузувати зі свого шефа, усвідомлювати, що твоя робота, колектив стали невід'ємною частиною твого життя – це теж щастя.

Щастя - це коли відчуваєш, що ти на своєму місці в суспільстві, коли ти в гармонії сам з собою!

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему