Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


23 Черв 2016

Ірина Коваленко і щастя: триденний похід в гори та солодкий чай

Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Ірина Коваленко - героїня Щастя на НародUA. «Щасливою ж можна бути щодня, просто зробивши собі солодкого чаю», - запевняє наша сьогоднішня героїня Ірина.

Ірина Коваленко мешкає в Черкасах і дуже любить своє місто. Вона любить гуляти на березі Дніпра.

Що таке щастя?

Щастя – це коли ти довго-довго кудись збираєшся, щоб, врешті, зробити все спонтанно. Щастя – це коли в тебе є друзі, яким байдуже на погоду і поганий настрій, бо ви любите подорожувати. Щастя – це триденний похід в гори, якого не вистачає, аби побачити все, але цілком достатньо, щоб зрозуміти, що в це місце ти ще обов’язково повернешся. Щастя – це маленькі віночки з барвінку, польових ромашок та якоїсь пахучої трави. Щастя – це те відчуття, яке наповнює тебе, коли ти стоїш на вершині щойно підкореної гори. Щастя – це свобода, яку відчуваєш далеко від міста.

Звісно, подорожувати цілий рік не вдається, бо реальне життя загонить в рамки. Доводиться шукати щось особливе у кожному дні. Аби стати трохи щасливішою я заварюю собі смачнючий солодкий чай. А коли я зовсім вже засмучена якоюсь дурницею, яка в той момент здається глобальною катастрофою – додаю до чаю згущене молоко. Чим більше цукру покладу в чай – тим щасливіша буду, іноді здається мені.

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему