Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


17 Лют 2016

Ірина Карпа: "Щастя - це дорога, а не пункт призначення!"

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Ірина Карпа - героїня Щастя на НародUA. "Часто ми женемося за якимись ілюзорними потребами, котрих, на нашу думку, нам не вистачає", - стверджує вона.

Ірина Карпа, 27 років, м.Львів, голова молодіжної організації, письменниця.

Що таке щастя?

- "А що означає твій надпис на спині?", - часто питають мене оточуючі. У більшості випадків я лише посміхаюсь. Та якщо така тема... "Щастя - це дорога, а не пункт призначення!". Зараз і не пригадаю автора. Та ця фраза стала для мене знаковою...

Чому для повного щастя завжди чогось бракує?

От люди, такі створіння, що їм завжди чогось не вистачає. У когось - хліб зачерствий, в іншого - діаманти задрібненькі. І кожному бракує. Бракує, бракує, бракує...

Одна моя однокласниця думала, що її маленькі цицьки - це основна причина того, що вона ніяк не знайде хлопця своєї мрії. Тому згодом усе її життя перетворилось на консультації в косметологічних клініках, пошуки кваліфікованих майстрів та відкладання грошей на операцію. І от, після довгого періоду підготувань, операція по збільшенню грудей пройшла успішно. Ще кілька місяців реабілітації і результати були помітні неозброєним оком. А кавалер не змусив довго на себе чекати. Це був спортивний красень з мужніми, широкими плечима і твердими кубиками пресу. Вони одразу сподобались один одному. Закрутився шалений роман, та через кілька ночей тупого сексу вона помітила, що хлопця цікавить більше його власне тіло, а ніж навіть її. Він харчувався по розкладу, запивав це все протеїновими коктейлями, і щогодини важився. В кінці кінців, спортсмен ще й намацав, що шикарний бюст його коханки - це лише майстерна праця пластичних хірургів. На такій ноті вони й розійшлись, незадоволені і розчаровані.

Була ще одна діваха, знайома зі школи. Ця - страшенно хотіла стати акторкою, і по отриманні театральної освіти почала відчайдушно здобувати ролі всіма можливими способами. Одного разу навіть виборола роль своєї подруги, підсипавши їй проносного до кави і та не змогла з’явитись на проби. Не знаю, які ще способи були в арсеналі нашої невгамовної акторки, та кар’єра її стрімко росла. Бувало дівчину помічали у компанії підстаркуватих режисерів у доволі вульгарному одязі. Бачили, як за нею під’їжджали дорогі автомобілі, а в салонах сиділи люди підозрілої зовнішності... Одного разу я зустріла її в столиці на кінофестивалі. І, чесно кажучи, очікувала побачити пафосну світську левицю, а побачила дівчину, яка казала, що весь цей бомонд їй сидить вже в печінках і вона зовсім не задоволена своїм життям.

А одному чуваку дуже хотілось купити собі круту тачку. І так, як він був не з дуже заможньої сім’ї, він почав багато працювати і відкладати на машину. Щоб назбирати саме на ту, котру він вибрав, хлопець працював майже три роки з відпочинком лише на сон. Відмовляв собі у задоволеннях, бо на все це було потрібно витрачати гроші. І от настав довгоочікуваний момент покупки автомобіля. Та коли він купив і сів у салон, ця тачка вже не була така крута для нього, як раніше. І він дуже засмутився через це.

У мене також була ситуація, яка мене розчаровувала. Я завжди злилась і виносила мізки своєму хлопцеві за те, що він не приділяє мені належної уваги, не проводить зі мною весь свій вільний час і не розділяє мої інтереси. Це все завжди призводило до скандалів, в результаті яких ми розійшлись. І замість того, щоб насолоджуватись тими моментами, які в нас були, тепер я не маю ніяких...

Часто ми женемося за якимись ілюзорними потребами, котрих, на нашу думку, нам не вистачає. Хоча, насправді, всім нам не вистачає одного - РОЗУМУ! Розуму - цінувати те, що ми маємо.

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему