Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


01 Квіт 2015

Ірина й Артур Байкулови: «Щастя – підтримка і гармонія»

Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Подружжя Байкуловиих – це сім'я, якою дійсно хочеться захоплюватися. Артур та Ірина вважають себе щасливими і розповідають, чому саме.

«Творчим людям з однаковими захопленнями зазвичай важко бути разом: вони конкурують, заздрять, але наше хобі, яке є одночасно і основним видом діяльності, настільки різні і настільки схожі між собою, що ніякої конкуренції у нас бути не може», - кажуть вони.

 

Артур, зубний технік:

- Я роблю керамічні зуби, займаюся естетичною реставрацією і лікую людей. Ця робота приносить не тільки задоволення, а й допомагає самовиражатися, роблячи людей більш усміхненими.

 

Ірина, художниця:

- Картини, які я створюю - це все моє життя. Я готую одну з найграндіозніших виставок, присвячених людським емоціям і почуттям, які я передаю через жіночі портрети.

«Ми дуже щасливі, і всіляко намагаємося допомагати одне одному у розвитку улюбленої справи. Підтримка і гармонія завжди приносять щастя в нашу маленьку сім'ю. Ми любимо одне одного і любимо наші пензлики, якими ми намагаємося зробити цей світ красивішим і добрішим», - розповідають вони.

 

 

Фото надане героями

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему