Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


25 Січ 2016

Ірина Гіра: «Щастя - це хороші люди і думки»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Ірина Гіра - героїня Щастя на НародUA. "Я схиляюся до тої думки, що людину роблять щасливою три речі у світі: звісно, любов, цікава робота та можливість подорожувати та вдосконалюватися", - каже вона.

Ірина Гіра, 26 років, проживає у місті Новояворівськ. Обожнює подорожувати, цікавиться екологією, точніше її збереженням.

Що таке щастя?

Щастя – це здоров’я родини, маленьке життя, що ось-ось з’явиться на світ, та підтримка коханих та дорогих тобі людей. Коли ми оточуємо себе хорошими людьми і добрими думками - життя починає змінюватися в кращий бік. У певний період життя у кожного своє щастя!

Саме щастя можна відшукати у дрібницях, простих та невимушених речах. Навіть прості теплі слова або смачна кава приносять нам задоволення.

Також я схиляюся до тої думки, що людину роблять щасливою три речі у світі: звісно, любов, цікава робота та можливість подорожувати та вдосконалюватися. Ось квінтесенція нашого життя. Все це в комплексі приносить нам бажане щастя.

Життя дарує нам море шансів - але, найчастіше, нам просто лінь плавати. Отож, беріть все в свої руки! Не бійтеся перешкод. Подолавши їх, Ви загартовуєте свій дух та відкриваєте нові горизонти можливостей!

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему