Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


31 Лип 2016

Ірина Фіцик: «Щастя – це мир, який панує у душі»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Ірина Фіцик – героїня Щастя на НародUA. "Щастя - це в кінці життя сказати: "Все, світе, я віддала усе, що мала. Я поділилася усім. Я більше не маю, я більше не можу, я більше не хочу!", – вважає вона.

Ірина Фіцик, 24 роки (хоча стверджує, що в душі постійно 18), м.Пустомити. Може плутати дати та забувати дні народження, не дивиться в паспорт і часто забуває, скільки їй років, коли питають вік. «Кажуть, щасливі люди не слідкують за часом, тож цілком можливо, що я щаслива.», - розмірковує вона.

Любить точні науки, чіткість, системи... Займається електронною комерцією. Захоплюється творчістю, пише, малює, шиє та творить кожного дня. Обожнює читати та постійно розвивається.

Що таке щастя?

Моє щастя - це МИР, який панує у душі. Гармонія внутрішнього та зовнішнього. Чесність із самим собою та прийняття себе. Щастя – це коли сім’я та друзі сприймають мене такою, як я є. Це позбутись зайвих речей, людей, комплексів, думок … відчувати себе ВІЛЬНОЮ.

Це моє здоров'я та здоров'я всіх близьких мені людей. Належний відпочинок та світлий розум. Усмішка друзів.

Це моя СІМ'Я. Любов та розуміння, яке панує у ній. Це неймовірно близькі стосунки з чоловіком та безмежна любов. Це дитина, через яку наша любов має фізичний прояв.

Це САМОРЕАЛІЗАЦЯ. Це пошуки себе та втілення своїх ідей і мрій. Це розуміння куди ти рухаєшся. Перемоги та поразки на шляху до успіху.

Моє щастя ділитись та ДОПОМАГАТИ. Щастя - це в кінці життя сказати: "Все, світе, я віддала усе що мала. Я поділилася усім. Я більше не маю, я більше не можу, я більше не хочу!”

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему