Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


19 Груд 2015

Ірина Думанська: «Щастя - у єдності з Богом»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Ірина Думанська - героїня Щастя на Народ UA. "Сенс життя страшно простий: намагатися завжди і скрізь зберігати тепло серця, знаючи, що воно буде потрібно комусь ще, що ми завжди потрібні комусь ще", - говорить вона.

Ірина Думанська, 22 роки, проживає у Львові. Улюблене заняття - це творчість. Цікавиться книжками, фільмами та подорожами.

Що таке щастя?

На мій погляд, щастя - у єдності з Богом, і в постійному усвідомленні духовного зв'язку зі своїм Творцем. Буди ближчим до Бога – щастя.

Також, дружба і кохання - прекрасне, але другорядне доповнення для щастя людини. Тому я вважаю, що щасливим може бути кожен з нас. Єдине, що відрізняє нас – це шляхи його досягнення.

Будьте вдячні за все, що маєте. Авжеж, ми розуміємо, що повинні бути раді тому, що маємо, тільки тоді, коли наше життя змінюється, але зрозумійте це завчасно.

Сенс життя страшно простий: намагатися завжди і скрізь зберігати тепло серця, знаючи, що воно буде потрібно комусь ще, що ми завжди потрібні комусь ще. Хочеться вірити, що ще трапляються дива в цьому світі.

 Даруйте щастя оточуючим. Щастя заразливе. Чим щасливіші ви, тим щасливіші ті, хто навколо вас. Не забувайте про Бога. Посміхайтеся. Життя – прекрасна річ. 

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему