Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


02 Серп 2017

Ірина Долженко: "Щастя – літній щебіт пташок під хмарами і тихий шелест осіннього листя"

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Щастя, щастя має одну незмінну рису - бажання жити далі. Бо життя величне й цінне.

"Щастя є нетлінним і безтілесним. Воно ділиться, множиться, сіється від можливості робити щасливішим когось", – розповідає Ірина Долженко – героїня Щастя на НародUA.

20370928 1233808983432682_105040003_n

Ірина Долженко живе в Броварах - передмісті Києва. За професією - косметолог-естетист. Із захоплень - література, мистецтво, рослини. Любить собак. Колекціонує сучасний живопис. Пише есеї.

Що таке щастя?

Коли ти просто - живеш.

Можна не мати зору. Чи можливості чути. Говорити. Не мати рук. Чи ніг. Втратити неповернене. Втратити совість і потому шукати її. Горе має безліч проявів. Безліч відтінків. Безліч причин.

Щастя, щастя має одну незмінну рису - бажання жити далі. Бо. Бо життя величне й цінне. Жити далі, бо життя зламало, але воно все ж прекрасне, і ти пам'ятаєш це пульсуючим денцем свого серця. Жити далі, попри все, - бо щастя є нетлінним і безтілесним. Жити далі, бо щастя ділиться, множиться, сіється від можливості робити щасливішим когось. Давати надію. Тримати за руку, коли надія втрачена, а життя ще йде-котиться, і жити треба, і щастя тоді - стати любов'ю і опорою.

Натхнення, наснага, піднесення, повні груди повітря - так. Втім, щастя - як і все абсолютне і повне - сповнене всього. І радості, й болю. Воно - літній щебіт пташок під хмарами і тихий шелест осіннього листя. Лагідні промені сонця, що встає, і тінь верби у нічній воді. Воно у всьому - лише прислухатися. У солодкому чутті серця, його битті, теплих долонях, ясних очах, у розумі і розумінні. У жазі буття. Попри все. Для великих цілей. Із дитячих мрій. І заради таких простих, таких складних, людських і людяних взаємоторкань.

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему