Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


07 Жовт 2016

Ірина Дем'яненко: «Щастя – це дарувати радість»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Ірина Дем'яненко - героїня Щастя на НародUA. "Щастя, в більшій мірі, це дарувати радість близьким людям, тому що вони приймають нас такими, які ми є", - переконана вона.

Ірина Дем'яненко, 23 роки, проживає у місті Кіровоград. Цікавиться вивченням іноземних мов, зокрема англійської та французької, економікою. Любить подорожувати, заводити нові знайомства, читати книги та переглядати фільми жахів.

Що таке щастя?

Для мене щастя – це  коли я знаю, що мої рідні здорові і немає хвилювань із цього приводу. Я дуже щаслива, коли ми всією великою родиною збираємося і проводимо час разом. Такі моменти безцінні. Щастя, в більшій мірі, це дарувати радість близьким людям, тому що вони приймають нас такими, які ми є. Перед ними ми не потрібно  одягати маску або грати якусь іншу роль.

Для мене щастя є  у спокої, у посмішках, теплі всередині та бажанні ділитися  цими відчуттями з усіма, тому що щастя потрібно примножувати.

Щодо історії. Пригадується мені така історія, яка була майже 6 років тому. Коли мені мій чоловік (тоді ще хлопець) вперше зізнався в любові. Це було несподівано, щиро і хвилююче. Він справді це гарно зробив. Я спочатку стояла як вкопана і не розуміла, що відбувається. Я ледве оговталась від цього «шокового щастя». У той момент я себе відчула неймовірно щасливою і коханою.

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему