Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


10 Груд 2016

Ірина Червінська: «Щастя вічне і мобільне, мов світовий кочівник»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Ірина Червінська – героїня Щастя на НародUA. "Щастя ситуативне. Воно не ловиться за хвіст, як птах чи лисиця, воно вислизає з рук в останній момент і повертається назад суто спогадами і одиничними фотокартками, котрі зберігаєш, поки образи викликають сплеск серотоніну в крові, а потім рвеш, викидаєш, пускаєш за вітром — хай зловить іще хтось", – розповідає вона.

Ірина Червінська, м. Калуш, Івано-Франківщина. Поетеса, письменниця, вільний журналіст, філолог. Автор збірки "Приват", співавтор поетичної збірки "Нас.Троє", керівник літературної студії КА-МА-ЛІ-я (Калуш).

Що таке щастя?

Світовий кочівник.

Happiness. Щастя. Bonheur. Szczęście. Glück. Štěstí… Щодо німецького слова — не впевнена, оскільки усі вони взяті через Google translate. Тож передовсім щастя, для мене, — це поняття, слово, яке направляє людину, примушує перебувати її у вічному пошуку. Щастя ситуативне. Воно не ловиться за хвіст, як птах чи лисиця, воно вислизає з рук в останній момент і повертається назад суто спогадами і одиничними фотокартками, котрі зберігаєш, поки образи викликають сплеск серотоніну в крові, а потім рвеш, викидаєш, пускаєш за вітром — хай зловить іще хтось. Щастя. Можна говорити і говорити, говорити і не виговорити до крапки, не підібрати ні слів, ні міміки, ні жесту, ні знаку, повести бровою і махнути рукою, повернутися спиною і піти. Тільки так, пішовши, можливо його зафіксувати, не допустити його смерті, його затертості, надщербленості, корозії, вивітреності. Бо воно має запах і смак, тепло і прохолоду на дотик, колір і форму, густину і в’язкість. Воно вічне і мобільне, мов світовий кочівник — від одного пункту до іншого, від одного до іншого, від одного до…

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему