Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


04 Лип 2016

Ірина Бондарчук: «Щастя – це шлях довжиною в життя»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Ірина Бондарчук – героїня Щастя на НародUA. "Не варто гнатись за якимось примарним щастям, яке отримаємо в кінці, як винагороду за щось. Ліпше поринути в життя і насолоджуватись ним до самих країв", – стверджує вона.

Ірина Бондарчук, смт. Романів Житомирської області.

Наразі абітурієнтка, яка обирає власну стежку у житті. Захоплень має чимало і загалом намагається бути активною і прогресивною у всіх сферах життя. Проте найбільше любить подорожувати і пізнавати світ навколо.

Що таке щастя?

По-моєму, щастя - це поняття надто обширне, і при цьому кожен вкладає в нього власний сенс і трактує на свій лад.

Я от вважаю, що щастя - то є не мета, то є шлях. Шлях довжиною в життя.

Його потрібно вихоплювати в моментах. Наприклад, я щаслива, коли відчуваю прохолодний подих вітру літнім вечором, після спекотного дня. Коли мені купують морозиво. Я щаслива навчатись і дізнаватись щось нове. Я щаслива кохати близьких людей. І ще, я щаслива сміятись просто так, без причини.

Таких приводів мільйони, головне - нам не варто гнатись за якимось примарним щастям, яке отримаємо в кінці, як винагороду за щось. Ліпше поринути в життя і насолоджуватись ним до самих країв. То і є, на мою думку, справжнє щастя. Це гарно підтверджує вислів Василя Симоненка: "Як мені даровано багато, скільки в мене щастя, чорт візьми! - На землі сміятись і страждати, Жити і любить поміж людьми!".

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему