Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


04 Трав 2018

Ірена Швед: "Чистота душ — це теж екологія щастя"

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

"Я куплю знову якоїсь тканини, ниточок, яблук своїм двом діткам, усміхнусь світові і зроблю з любов'ю ще комусь простенький мішечок зі щастям", – розповідає Ірена Швед – героїня рубрики Щастя на НародUA.

 22154441 1167126723388007 3394021642228031254 n

Ірена Швед, м. Черкаси. Жінка, мама, дружина, поетка. Бібліотекарка.

 

Що таке щастя?

Щастя в простих речах. Воно не потребує розкішної винагороди і овацій.

Крок до щастя

Нині я в декретній відпустці, і полюбила шити торбинки, щоб люди перейшли з поліетилену на тканинні сумочки, торбинки, мішечки... Ось і перший крок до щастя. Чисте довкілля, де мої діти не йтимуть у ліс, як у смітник — ото і є моя мрія, щоб врешті сміттєві полігони були спустошені, а діти не мали хвороб від того бруду. І от свою мрію чистоти я втілюю по-своєму. Це мій власний крок до щастя. Адже продавши таку сумочку, я куплю знову якоїсь тканини, ниточок, яблук своїм двом діткам, усміхнусь світові і зроблю з любов'ю ще комусь простенький мішечок зі щастям. А хтось візьме ту торбинку і не захоче повертатися до поліетилену. І рибка не задихнеться у Дніпрі, і кіт-безхатько не вдавиться тим пластиком... Чистота душ — це теж екологія щастя.

Моя душевна оаза

Часто ходжу зі своїми двома дітками на прогулянку до лісу. Я живу у селі, неподалік міста, тому ліс — моя душевна оаза. Тут пишуться вірші, граємо у м'яча, фотографуємося.

Кажуть, що письменники — якісь неземні люди, космічні. Я це спростовую на своєму прикладі. Виступаю на різних фестивалях і заходах нашого міста як поетеса, але дома мої сусіди і не здогадуються, що я пишу. Ми з ними спілкуємося на земні, простіші людям теми.

Дарую людям квіти

27544946 1272771476156864 5607641734337251308 n

Я квітникарка, маю трохи впорядковувати свій дворик і дарую людям квіти. Мрію на вулиці посіяти вздовж траси чорнобривців (зараз тільки висіяла насіння для своєї ідеї). Щастям варто ділитися. А книгу дитячих віршиків якби і надрукувала, то остаточно всю б роздарувала. Бо щастям треба ділитися!

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему