Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


12 Лист 2015

Іра Чир'єва: "Щастя - це гармонія між двома світами, зовнішнім і особистим"

Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Героїня Щастя на НародUA - Іра Чир'єва. "Для мене щастя - це гармонія між двома світами - власне зовнішнім і твоїм особистим, внутрішнім простором", - розповідає вона.

            Іра Чир'єва - дивовижна дівчина з Дніпропетровска. Іра гарно малює, багато читає, полюбляє танцювати, а головне - відрізняється надзвичайною добротою та відкритістю.

            - Щастя для мене - це не щось далеке або те, до чого потрібно йти роками. Воно - тут і якщо ти хочеш його відчути, то справа лише за тобою.

            Перш за все, щастя - це гармонія між двома світами - власне зовнішнім і твоїм особистим, внутрішнім простором. Це невгасаюче бажання до самовдосконалення, реалізації планів, розширення власних можливостей стосовно будь-чого.

            Неможливо стати щасливим, запевняючи себе в тому, що турбуватися немає причин, якщо над почуттям власної гідності висить якась загроза - чи то конфлікти з близькими людьми, чи нездійсненна мрія, чи, навіть, недочитана книга. Тут кожен ставить собі рамки сам. Єдина порада, універсальна для всіх - уникайте бездіяльності.

            Не бійтесь зробити перший крок, знаходьте час для улюбленої справи, будьте достатньо сильними, щоб змінити те, що тривожить.

            Творіть, намагайтеся, програвайте і вигрвайте. Адже це і є життя, а поруч з ним - і щастя.

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему