Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


13 Січ 2020

Інна Залізнюк: "Вигравайте щастя кожної миті!"

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

"Якщо ти обираєш для себе бути щасливим і твій мотив відчувати радість і повноту життя, ти будеш черпати це з усього", – розповідає Інна Залізнюк – героїня Щастя на НародUA.

81351247 2729625873786553 4971345613426786304 n

Інна Залізнюк – поетеса, громадська діячка, засновниця бренду VESNA.

Вигравати кожен день, як в бою!

Мене звати Інна. Я за своє життя займалась багатьма справами, відчуваю себе достатньо реалізованою.

Чи є я щасливою? Я собі сама ставлю це питання часто, щоб відчувати саме життя, наскільки воно є безцінним, прекрасним, мудрим, божественним. Скільки себе пам'ятаю, стільки ж я думала про щастя, спостерігала за людьми, які мені здавались щасливими. І дійсно так і є: нещасливі всі з різних причин, а щасливі завжди з однієї.

А для щастя здається так мало потрібно, зовсім все просто:

Справжньої любові, щирості, теплоти, розуміння, реалізації себе.

Але спробуй це все знайти у цьому світі.

Де взяти достатньо щирості, де взяти віддану любов, справжнє тепло?

Як і в чому себе реалізувати?

Тому інколи дуже корисно для відчуття щастя – вигравати кожен день, як в бою! В моєму житті так було, коли я захворіла серйозною хворобою і не знала, чи буде в мене майбутнє. Мій радісний щодень був основою мого відчуття щастя! А потім ніби зрощуєшся з усім цим, твоє єство вже не може жити інакше – ти витрушуєш радість собі в серце з будь-чого. Дивишся на небо – воно прекрасне, розглядаєш квітку – вона досконала, смієшся з дітками – це так захоплює, побачиш добрий вчинок – затамовуєш дух від благодаті. Все це робить наше життя наповненим щастям, головне – бачити його, бачити ГОЛОВНЕ,  а не другорядне, неважливе, тлінне.

Коли мені вдалося запустити виробництво справжньої натуральної косметики, я відчувала себе дуже наповнено, мої мрії були здійснені, все в моїх очах було романтичним і захоплюючим. Нарешті, я буду творити особливе добро і користь людям і планеті! Але романтичний настрій важко втримати довго, якщо дуже важко пропагувати екологічні ідеї людям. Але я не здаюсь і знову використовую методику – вигравай щодня! Я виборюю кожного дня своє право на радість від спілкування з однодумцями, від процесу творення якісної продукції, від спостереженням за красою природи, яка не страждає від мого виробництва.

Що таке щастя?

75303713 425569298104000 1965703220235862016 n

Якщо коротко сказати про щастя, то я б це сказала так: щастя – свідомий вибір людини, це курс, напрямок у житті.

І все дуже просто – якщо ти обираєш для себе бути щасливим, і твій мотив відчувати радість і повноту життя, ти будеш черпати це з усього, навіть тоді, коли здається, що немає з чого черпати навіть найменшої радості.

Я б усім побажала боротись за себе, за своє відчуття радості, повноти щодня!

Вигравайте щастя кожної миті!

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему