Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


22 Січ 2016

Інна Будченко: «Щастя - це щасливі близькі люди»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Інна Будченко - героїня Щастя на НародUA. "Найбільше моє щастя - це коли мій хлопець залишився живим після обстрілу на Сході", - говорить вона.

Інна Будченко проживає в Черкасах. В неї багато цікавих занять, в тім числі й фотографія. Полюбляє готувати, обожнює ходити в різні походи в горах, подорожі, а також багато чому хоче ще навчатися в майбутньому.

Що таке щастя?

На мій погляд, щастя в тому, щоб тебе оточували щасливі люди. Коли твої рідні та друзі щасливі та радісні, то самому на душі тепло та світло. Коли ти сам даруєш те щастя людям різними вчинками і діями – теж чудесно.

Маю велику мрію переїхати жити до Львова. Це місто мене манить з самого дитинства. Воно настільки чаруюче, магічне та затишне, що закохатися в ньому можна з першого погляду та запам’ятати на все життя. Там добрі та привітні люди, вулицями пахне кавою та шоколадом. Таке неможливо забути.

Найбільше моє щастя - це коли мій хлопець залишився живим після обстрілу на Сході. Два рази з того світу витягували. Він сильний духом, справився. Я дякую Богові за те, що він його не забрав та молюся щодня, щоб ця війна скінчилася нарешті.

Також велике щастя мені принесло народження мого любимого племінничка. Боже, скільки радості в тих світлих очах. Словами не передати.

Взаємності, добра Вам та щастя!

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему