Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


23 Трав 2019

Інґіґерда: "На жаль, у дитячих садках чи школах нас не вчать, як бути щасливими"

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

"У гонитві за вічним щастям, головне не проґавити усього того, що може зробити тебе щасливим саме тут і зараз", – розповідає Інґіґерда – героїня Щастя на НародUA.

Поетеса, художниця, творча особистість

IngiGerda – це не лише псевдонім, а ще й друге моє ім’я, на яке я відгукуюся, яким підписую свої творчі роботи (вірші, поеми, есе, малюнки) і з яким живу вже близько 20 років.

Народилася на Рівненщині. Там закінчила школу і медичний коледж. В студентські роки була редактором, художником, автором статей та ідейним натхненником студентської стін газети «Мед.уха», яка у 2000 році на обласному конкурсі зайняла ІІ місце.

Другу вищу освіту здобула вже в Києві за напрямком «економіка праці та управління персоналом».
За плечима курси журналістики у в «KP Publications», семінари-практикуми, тренінги та лекції. Маю досвід проведення рекламних кампаній, зйомок, кастингів.

Пишу поезію: лірику, інтимну лірику; есе та саркастичні розповіді. Займаюся перекладом власних віршів на англійську мову. На даний час працюю над збіркою міфологічних поем.

Що таке щастя?

60610816 2387110884854605 8934928991102435328 n

У гонитві за вічним щастям, головне не проґавити усього того, що може зробити тебе щасливим саме тут і зараз.

Мрією багатьох є одне банальне бажання – бути щасливим. І кожен вкладає у це поняття щось своє, щось особисте і вкрай необхідне.  Зазвичай щастя – це уособлене поняття симбіозу здоров’я; кохання; наявності дітей, батьків, другої половинки чи якихось простих земних благ. Ми завше намагаємося лише уявити це абстрактне щастя і бути у процесі його досягнення, натомість, щоб бути щасливим у кожній миті свого життя. Ми думаємо про щастя завжди у майбутньому часі і часто плутаємо зі своїми бажаннями, мріями і хотіннями. А воно завжди перед нами і в простих речах: у промінчику сонця в похмурий день, у посмішці перехожого, у запаху свіжої здоби, у знайомій мелодії, зрештою у нас самих. Треба лише вміти це помічати.
На жаль, нас не вчать бути щасливими і не показують приклади того, що є щастя, у дитячих садках чи школах. Ми маємо великий «тягар» вчитися цьому самостійно впродовж життя. Але при цьому ми отримуємо колосальний досвід і можливість ділитися цим з іншими і научати потім своїх дітей.

Бути щасливим – це бути і жити на цій землі тут і тепер. Жоден негаразд, негатив оточуючих, погане самопочуття чи самотність не є нещастям! Це всього лиш одномоментна перешкода або урок, який дає тобі життя, аби ти досягнув і пізнавав ще більшого щастя. Кожен з нас, де б він не був і що б не робив, є щасливим. Це аксіома, яку мають вивчити і знати всі!

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему