Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


13 Серп 2015

Ілона Колодій: «Щастя - це коли хобі стає роботою»

Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Героїня Щастя на порталі НародUA - Ілона Колодій. "Справжнє щастя - це коли твоє хобі стає улюбленою роботою і ти знаєш, що ніхто у тебе цього не забере", - говорить вона.

Житомир відкривається нам своїми раніше невідомими талантами. Саме тут працюють чудові українські фотомоделі, яких не зупинять ніякі складнощі. Це підтверджує президент модельного агентства «Gloria Models» Ілона Колодій. За сумісництвом вона організовує свята та є співзасновницею центру самовдосконалення і розвитку.

- Моїм хобі ще, мабуть, з дитинства була мода. Відчуття прекрасного у манері подавати себе було десь глибоко в мені. Та коли я почала розвивати цей дар, то досягла небаченого успіху. На сьогодні я - президент престижного модельного агентства України.

Щастя – це бачити, як намагаються встановити контакт модель та фотограф. Щастя –  бачити, як на знімальному майданчику люди зізнаються один одному в коханні. Щастя – поливати улюблені квіти на роботі. Справжнє щастя - це коли твоє хобі стає улюбленою роботою і ти знаєш, що ніхто у тебе цього не забере. Це досить просто відчути і більше ніякі проблеми не стануть на вашому шляху.

ilona4ilona23ilona

 

Фото надані героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему