Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


14 Жовт 2016

Ігор Петрів: «Щастя може бути твоїм другом, сном, поезією чи музикою»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Ігор Петрів – герой Щастя на НародUA. "Іноді, коли щастя підпускає тебе на відстань витягнутої руки, тобі вдається вхопити його за полу плаща. Тут і зараз. Тоді воно проходить струмом по тілу, проступає сиротами на шкірі й відсвічує блиском у твоїх очах", - говорить він.

Ігор Петрів, 27 років, м. Трускавець. Захоплюється поезією, хорошою літературою та якісною музикою. Обожнює мандрувати. Робить свої перші спроби у написанні прози.

Що таке щастя?

У своєму найчистішому вигляді - щастя приходить до нас післясмаком. Проживаючи свої найщасливіші миті – тут і зараз – ми сприймаємо їх, як даність. Сприймаємо, як щось невід’ємне і зрозуміле. Згодом, гортаючи світлини спогадів під улюблену музику, чи улюблені вірші, ми знаходимо ці миті дещо іншими. Пересіяними крізь сито часу, згладженими уявою, вже до кінця розсмакованими й осмисленими. В таких випадках щастя дає нам торкнутись себе дещо з запізненням. Це ніби милуватись чимось прекрасним, порпаючись в кишені плаща у пошуках окулярів. І от коли ти їх знайшов, лише тоді можна роздивитись усі деталі, насолодитись дивом. А тому з плином часу щастя, як спогад, може набирати будь-яких форм. Щастя може бути твоїм другом. Може бути сном, поезією чи музикою. Щастя може бути запахом багаття, рудим світанком чи розсипом зірок у нічному небі. Може бути тишею, може бути співом. Може бути здогадом, текстом, знайомим лицем, незнайомим лицем... Та хоч тобі й білогрудим пінгвіном! Щастя не має обмежень у своїх метаморфозах.

Буває й так, що не потрібно чекати. Іноді, коли воно підпускає тебе на відстань витягнутої руки, тобі вдається вхопити його за полу плаща. Тут і зараз. Тоді воно проходить струмом по тілу, проступає сиротами на шкірі й відсвічує блиском у твоїх очах. Тоді існує лише одна придатна для нього форма. Тоді ти і є Щастя.

 

Фото надане героєм

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему