Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


31 Жовт 2015

Ігор Федоришин: «Щастя - це синхронізація розуму й душі»

Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Ігор Федоришин - герой Щастя на порталі Народ UA. "Подібного роду відчуття можуть проявлятися практично увесь час, якщо людина усвідомила істинне значення слова «Любов» і відкрила її в своєму серці", - говорить він.

Ігор Федоришин - психолог і парапсихолог. Львів’янин. Вважає, що допомагати людям – це його покликання. Значну частину свого життя присвячує роботі. Автор тренінгів особистісного і духовного розвитку, які з задоволенням проводить. "До захоплень варто віднести книги як основне джерело мудрості і знань, – каже Ігор. - Гру на гітарі, спілкування з цікавими людьми, саморозвиток і постійне самопізнання".

- Щастя - це внутрішнє відчуття, яке з'являється в людини в момент синхронізації бажань розуму і потреб Душі.

Воно буває в основному двох видів. Перше – це поверхневі емоції. Людина відчуває їх під час задоволення якихось довгоочікуваних, чи важливих для неї подій, потреб, мрій, бажань, прагнень. Наприклад, коли футболіст забиває гол під час матчу. У цей момент він переживає настільки яскраві емоції, що їх сміливо можна назвати щастям. Хоча й поверхневим.

Наступне – це внутрішнє щастя. Яке найбільше нагадує відчуття свободи, легкості, і душевної гармонії. Щось подібне ви відчуваєте, коли долаєте внутрішню перешкоду, перемагаючи якусь із своїх слабкостей. Людина при цьому залишається абсолютно спокійна, але всередині неї відбувається справжній тріумф. Також подібного роду відчуття можуть проявлятися практично увесь час, якщо людина усвідомила істинне значення слова «Любов» і відкрила її в своєму серці.

 

Фото надане автором

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему