Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


07 Черв 2016

Ігор Федоришин: «Щастя можна відчувати цілодобово, якщо ти знайшов своє місце в житті»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Ігор Федоришин – герой Щастя на НародUA. "Найголовніший секрет щастя людина може відкрити лише тоді, коли розкриє своє серце", - стверджує він.

Ігор Федоришин, 34 роки. Психолог, еніотерапевт, тренер з розвитку свідомості. Народився і живе в Калуші, працює в містах Калуш, Івано-Франківськ, Львів. Закінчив Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника, спеціальність «Психологія».

Що таке щастя?

Що таке щастя? За великим рахунком – це відчуття внутрішнього комфорту, яке відчуває людина незалежно від зовнішніх умов чи обставин. Багато хто помилково вважає, що отримавши щось, наприклад: певну суму грошей, новий телефон, дорогий автомобіль, квартиру, будинок тощо, можна нарешті стати щасливим. Це зовсім не так! Від отримання нових речей ми лише відчуваємо емоції, які зазвичай мають тимчасовий характер. Якщо до того часу в середині була пустка, вона дуже швидко нагадає про себе знову. Власне, те саме відчуття внутрішнього комфорту, яке я назвав щастям, можна відчувати сповна практично цілодобово, якщо ти знайшов своє місце в житті. Плюс, якщо згідно із законами життя, ти безперервно розвиваєшся як особистісно, так і духовно. Без цього повністю стати щасливим просто неможливо.

Але найголовніший секрет щастя людина може відкрити лише тоді, коли розкриє своє серце, попередньо очистивши його від злоби, агресії та ненависті. Адже в нашому серці знаходиться найбільший скарб – Любов (в духовному значенні цього поняття). Оскільки Вона – ще й найбільша Сила в світі, бути щасливим з Нею дуже легко.

Отже, бажаю всім знайти себе і своє місце в цьому житті, а також нових досягнень в процесі свого розвитку і самопізнання. Будьте щасливі – це насправді легко)))

 

Фото надане героєм

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему