Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


23 Квіт 2015

Гліб Тупчій: «Щастя - мати ціль»

Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

«Зрештою, я чув, що досягши чогось, людині хочеться йти далі. В такому випадку, коли досягаєш однієї цілі, - берись за іншу, не зупиняйся, нехай життя вирує подіями», - по-філософськи розповідає НародUA Гліб Тупчій. Для хлопця щастя – мати ціль і попри все йти до неї.

Глібу – 19. Хлопець навчається у Черкаському національному університеті ім. Богдана Хмельницького на факультеті готельно-ресторанної справи. Але, попри неромантичну комерційну професію, захлопення студента досить різноманітні й творчі: музика, театр, книги, наукове розширення кругозору. Також своєрідною «візитною карткою» хлопця є декламація віршів: як українських, так і іноземних авторів.

 

- Я думаю, що справжнє щастя - розуміти, чому саме ти знаходишся там, де знаходишся і чого ти хочеш від свого життя. Адже вештатись там-сям, не знаючи, для чого ти взагалі мозолиш цей світ - це справа не варта справжнього чоловіка.

Впевненість у кожному кроці - це не просто слова, кинуті на вітер, це - життєве кредо, що повинно мати під собою підгрунтя. Людина без цілі в своєму житті є лиш мізерною частиною загальної сірої маси.

Знайти свою ціль, мету у житті, йти до неї, досягти її є найвищим щастям, що я зможу досягти. Зрештою, я чув, що досягши чогось, людині хочеться йти далі. В такому випадку, коли досягаєш однієї цілі, - берись за іншу, не зупиняйся, нехай життя вирує подіями, цікавими\нецікавими, поганими\хорошими, адже це і є - життя, то чого б не зробити його щасливішим?

 

 

Фото надані Глібом

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему