Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


18 Вер 2018

Ганна Луньова: "Щастя унікальне, як вишиті візерунки кожного села в сиву давнину"

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

"Щастя не може бути універсальним", – переконана Ганна Луньова – героїня рубрики Щастя на НародUA.

Те, що надихає мене на творення та перетворення

41890364 1110117945813647 1494798491891793920 n

Мене звати Ганна. Я майстриня прикрас ручної роботи в українському стилі та народних текстильних ляльок, автор проекту Жива майстерня. Проект покликаний переосмислити традиційне та гармонійно вписати його в сучасність. Скільки себе пам’ятаю, все життя щось майструвала, перешивала, збирала намиста, малювала, прикрашала, витинала. Впевнена, що творчість – то спосіб мислення, спосіб життя. Тому наразі не бачу себе поза творчістю.

Джерела натхнення – природа, лісові прогулянки, прозорі води озер, безкраї пшеничні поля, монументальні Карпати, вкриті смарагдовими килимами моху. Крім того, абсолютний сакральний захват та благоговіння викликають давні вишиті сорочечки, рушники, крайки, тайстри та інші речі з історією. Це все надихає мене на творення та перетворення. Це щирі речі, речі абсолютні, це мірила якоїсь вікової невимовної мудрості, що є нерозривним зв’язком поколінь, мереживом, що єднає минувшину, сьогодення та майбуття.

Що таке щастя?

41958014 318517308924916 335265808550723584 n

Щастя... Загадкове поняття, якого усі прагнуть, не всі розуміють і багато хто боїться.  Щастя - відчуття цілісності та гармонії. Краса духовна, що творить красу довкола - то є щастя як для творця, так і для світу. Щастя - то не дорогі авто, а дорогі стосунки, не великі груди, а велика кількість людей, що з ними приємно просто посміятися, не бути для когось гарним, а бути прекрасним для себе. Щастя - бути собою, бачити всі свої особливості, всі свої сильні сторони, точно знати, що є твоїм покликанням. Усвідомити свою життєву стежину і йти нею - це для мене щастя.

Щастя - нескінченно розвиватися, самовдосконалюватися, знаходити нове у добре відомому, відкривати світи у собі, збагачуватися внутрішньо, і, зрештою, - випромінювати світло і любов.

Щастя бути жінкою – окреме поняття, адже – це унікальне відчуття, що ґрунтується на вмінні творити затишок довкола себе, щоб було комфортно, зручно, смачно і чарівно.

Щастя не може бути універсальним. Воно особливе для кожного, унікальне, як вишиті візерунки кожного села в сиву давнину.

Усім бажаю знайти своє щастя, але й пам’ятати про спільний постулат – любити та  шанувати кожну секунду, відчувати задоволення від кожного дня та частіше обіймати рідних та близьких.

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему