Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


14 Груд 2015

Ганна Дзевенко і щастя: pole-dance, батьки, донечка й робота

Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Ганна Дзевенко - героїня Щастя на Народ UA. "Мене може ощасливити будь-що", - каже вона.

Ані - 23, і вона мешкає в Білій Церкві. Роботу жінка має дуже приємну і по-справжньому розкішну, адже працює на ювелірній фабриці. Хобі - pole-dance.

- Чому я щаслива? Важко назвати одну річ, адже мене може ощасливити будь-що. Почнемо з найважливішого, що робить мене щасливою: батьки. Вони дуже багато чого для мене зробили і завдяки їм я маю сьогодні багато вільного часу для того, щоб насолоджуватися життям.

Щастя - це маленька донька, не по рокам розумна. Вона допомагає мені повернутися в дитинство і це чудово! Я люблю її, і щаслива мати такий скарб.

Щастя - це улюблена робота, куди йдеш щоразу, як на свято. Щастя - це підтримка друга, без якої далеко не заїдеш..

20151210 22392020151210 224456

Щодо іншого, то я дуже щаслива, коли купую книги, коли прогулююся по місту (переважно на самоті з думками і мріями).

Я щаслива робити подарунки близьким та навіть чужим людям. Пам'ятаю, як просльозилася від щастя, коли на мій День Народження мама та сестра власними руками спекли мені торт та прикрасили його назвою мого улюбленого фільму: "Star Wars".

А нещодавно я нарешті знайшла своє хобі, якому хочу посвятити найкращі роки свого життя - pole-dance! Це такий вид акробатики на пілоні. Відчуваю себе дуже щасливою завдяки цьому хобі.

 

А ви вже знайшли справу, яка не лише подобається, але й дійсно приносить щастя, як нашій сьогоднішній героїні? Якщо ні, то пробуйте себе у всьому і тоді обов'язково зрозумієте, відчуєте, де ваше місце у цьому житті. А якщо таке заняття у вас є, то робіть це з задоволенням і частіше посміхайтеся!

 

Фото надані героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему