Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


29 Лип 2016

Галина Жубіль: «Моє щастя живе десь у світах барвистою птахою»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Галина Жубіль – героїня Щастя на НародUA. "Щастя у кожного своє... Яке воно, де живе, чим його привабити - ніхто не знає. Відомо лише, що забагато щастя не буває", – розповідає вона.

Галина Жубіль, 60 років, м.Дрогобич. Українська письменниця і мисткиня, член Літературного клубу "Pro Patria!". Пише вірші, казки, працює в жанрі вишивання. Авторка кількох книжок, переможниця літературних конкурсів.

Що таке щастя?

Щастя у кожного своє... Яке воно, де живе, чим його привабити - ніхто не знає. Відомо лише, що забагато щастя не буває. Навпаки, його завжди бракує.

Моє щастя  живе, напевно, десь у світах отакою собі барвистою птахою. То прилетить до мене, то підійметься у небеса і мчить до когось іншого. Але все ж потім повертається до мене, бо знає : не можу я жити без щастя.

Моє найбільше карооке щастя з добрим іменем Миролюб чалапає босими ноженятами по підлозі та щохвилини запитує:

«Бабусю, а що це? А для чого оце? А куди від нас зима пішла? А чому влітку снігу немає?»

За тисячі кілометрів від мене з небесно-голубими очима та славним іменем Богдан  друге щастя тішить успіхами у фехтуванні, конструюванні, вивченні іноземних мов.

Щастям усього мого життя є мої уже зовсім дорослі діти: син Юрій та доня Роксолана, такі рідні, такі вірні, схожі на мене, моє продовження.

Щасливим коханням є мій чоловік Іван, з яким прожили вже більше сорока років.

Щастям є кожна виставка з моїми вишивками.

Щастям є кожна видана моя книжка.

Щастям є успіхи моїх теперішніх і колишніх учнів.

Я, певно, таки щаслива... Але якби можна було щастя міряти відсотками, то ще не на всі сто. Бо не можу тішитися життям, коли страждає моя рідна Україна, гинуть найпатріотичніші та найвідданіші її сини і донечки. Але вірю в ПЕРЕМОГУ! Отоді зійду на карпатську Говерлу і повідаю усьому світові та Святим Небесам: «Я ЩАСЛИВА!»

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему