Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


21 Черв 2016

Галина Остапчук: «Щастя – це така дорогоцінна річ, якою мало хто дорожить»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Галина Остапчук – героїня Щастя на НародUA. "Я полюбила дощ так само, як я люблю сонце – просто тому, що в мене з’явився другий шанс на них дивитись", – розповідає вона.

Галина Остапчук, 32 роки. Львів’янка. Працює головним бухгалтером, надає бухгалтерські, аудиторські та юридичні послуги. Захоплюється фотографією. Власниця фотостудії «ART-Простір».

Що таке щастя?

Це така дорогоцінна річ, якою мало хто дорожить. Роль, яку відіграє щастя у нашому житті ми не завжди можемо розпізнати. Особисто в мене трапився дуже складний випадок, після якого я зрозуміла, що таке щастя.

Пройшло вже 8 років, а я і далі згадую цей день, як страшний сон.

Величезне бажання просто спати… санітари зі швидкої медичної допомоги… білі стелі медінституту… реанімація… реанімаційна маска для дихання… медбрат і священик.

kIuZ9tRq174 1XdkDZCURpW4

В коридорі на будь-яку звістку від лікарів чекали близькі мені люди. Вони не мали ніякої інформації – а це було в такій ситуації найгіршим. Але яку інформацію їм мали сказати лікарі, якщо самі нічого не знали – не знали, як буде боротися мій організм, не знали, чи вдасться їм вивести токсини з організму. Лікарі бачили набряк всіх внутрішніх органів і набряк головного мозку.

А все через мою жахливу помилку – я просто переплутала ліки, і замість безневинної касторки випила камфору (токсична речовина, яку взагалі не можна вживати).

На щастя, я прокинулась із цього страшного сну.

На сьогоднішній день в мене росте здорова і щаслива 7-річна дівчинка. Я навчилась цінувати життя, цінувати кожен момент і кожну хвилину. Я радію кожному своєму досягненню і досягненню моєї дитини. Я навчилась цінувати свою сім’ю і людей, які поруч біля мене. Я перестала звертати увагу на негативні дрібниці, навчилась заміняти чорне на сіре. Я полюбила дощ так само, як я люблю сонце – просто тому, що в мене з’явився другий шанс на них дивитись.

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему