Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


16 Лист 2016

Галина Нестригa: «Щастя – це коли ти віддаєш і примножуєш»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Галина Нестригa – героїня Щастя на НародUA. "Для мене щастя – це момент, коли тебе все влаштовує і всього вистачає; момент, в якому тобі так добре, що не потрібно нічого іншого, коли ти не просиш, не вимагаєш, а віддаєш та примножуєш", - говорить вона.

24 роки, проживає у Києві. Вона вважає себе в душі художником, але по диплому маркетолог.  Займається саморозвитком та шукає, в чому полягає зміст життя.

Що таке щастя?

У мене дуже багато всього асоціюється зі щастям. Ось навіть вчора подивилася фільм про те, як психотерапевт подорожував по світу і розпитував у людей, як бути щасливими. Просто чудовий повчальний фільм.

Для мене щастя – це момент, коли тебе все влаштовує і всього вистачає; момент, в якому тобі так добре, що не потрібно нічого іншого, коли ти не просиш, не вимагаєш, а віддаєш та примножуєш.

Щастя – це  таке відчуття, що іскриться  в районі сонячного сплетіння та відчувається на підсвідомому рівні. Мені пригадуються деякі кадри з дитинства: мені 3 роки, травень, ми з батьками гуляємо на майданчику, де море кульбаб. Я їх зриваю і роздуваю по світу і при цьому дико сміюся, а батьки дивляться на мене з такою любов'ю в очах… Це один з моментів щастя, який міцно вкарбувався в моїй пам’яті.

Пригадується, як перший раз я побачила Колізей в Римі. Це момент дикого захвату наповнив щастям.

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему