Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


01 Черв 2016

Галина Коризма: «Щастя – це коли дбають про ближнього»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Галина Коризма – героїня Щастя на НародUA. "Щастя - це коли народ єдиний! Коли люди живуть Божими законами і дбають про ближнього", – стверджує вона.

Галина Коризма, 52 роки, Мадрид. Автор книг "На крилах надії", "Далекий берег журавлий", "Наше слово", поезії друкувались у багатьох альманахах. Одна з перших ініціаторів створення творчого об'єднання "Наше Слово" в Мадриді. Освіта: телеграфний зв'язок та передача даних.

Що таке щастя?

Щастя - це коли внуки усміхнені. Щастя - це коли син повернувся з війни. Щастя - це коли над Україною мирне небо. Що можна більше хотіти, коли себе відчуваєш піднесеною і свобідною? Виростають крила - в небо майнути. Хочеться з пташиного польоту надивитись на рідну землю. Які ж то гарні поля, коли при перших сходах зеленіє озимина, вдягаються в білі сукні сади біля хатин, в'ється змійкою річка і люд порається в городах. А ось лелеки звили своє  величне гніздо і чекають потомства. Дзьобиком так і розправляє лелечиха навкруг себе кожен прутик. Чути перші квакання  жаб і перекликання досвітніх півнів. Яка ж то радість і щастя,  коли спокій панує в рідному Краю.

1385633 537999779625616_1703979258_n

Щастя - це позаду не змарнованих десятки літ, а в душі - море бажань. Щастя - це коли відкриваєш свою духовну скриню і даруєш поезію. Тільки б встигнути все осягнути.

Щастя - це коли народ єдиний! Коли люди живуть Божими законами і дбають про ближнього. Щастя - коли закохаєшся мимоволі, не рахуючи літ. Щастя... Коли бачиш руку в руці літніх людей, а в очах - вогник любові.

Так і хочеться пригорнути весь світ і сказати: "Дякую, Боже, що я народилась в Україні!"

 

Фото надані героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему