Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


19 Серп 2015

Галина Горбова: «Щастя - це все, що оточує нас»

Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Героїня Щастя Народ UA - Галина Горбова. "Для мене щастя - це саме життя з усіма його радощами та турботами", - каже вона.

Галина Горбова, 34 роки, швачка, флорист. Мешкає у Львові. Захоплюється художньою фотографією, рукоділлям – зокрема, вишивкою, кулінарією і всім, що допомагає робити яскравішим, більш вишуканим та смачнішим цей світ.

Що таке щастя?

gorb3gorb2

- Звісно, для кожної людини це щось своє, особливе. Хтось мріє мати авто, квартиру, валізу грошей, - матеріальні речі суттєво покращують якість життя і я б злукавила, якщо б сказала, що для мене це не важливо, але… Є речі важливіші.

Для мене щастя - це саме життя з усіма його радощами та турботами, я щаслива що живу, що кожного дня дізнаюся щось нове, цікаве, неймовірне. Я щаслива, бо у мене є сім’я, яка любить і цінує мене, хороші друзі - мало, але друзі з великої букви(вважаю, що друзів взагалі багато не має бути),  друзі - це ті люди, на яких ти можеш покластися будь-якій життєвій  ситуації, адже погодьтеся, що не кожній людині ми можемо відкритися повністю.

Іще в моєму розумінні щастя – це, звичайно, кохана людина, дітки, сім’я… І, якщо поміркувати, мені для щастя багато не треба, я була щасливою навіть тоді, коли на дачній ділянці посадила цибульку,а вона виросла така величезна, як граната, ну д-уууже велика. Моя подруга Галина інколи жартує, що я приїжджаю з дачі стомлена, але щаслива.

А ще для мене буде великим щастям, коли на моїй-твоїй-нашій рідній Україні настане Мир, і я вірю, що він настане, треба просто молитися і вірити. Ось що для мене щастя. Щастя - це все, що оточує мене, щастя - це і є саме життя.

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему