Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


24 Бер 2016

Галина Долбнева: «Щастя - це коли ти готовий роздати себе всім»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Галина Долбнева - героїня Щастя на НародUA. "Це дар, який дається Богом за плідну працю над собою!", - говорить вона про щастя.

Галина Долбнева, 54 років, живе у Львові. Має коханого чоловіка, сина та доньку. А також двох внуків. Цікавиться всім та старається робити будь-яку справу з любов'ю.

Що таке щастя?

Щастя! Воно для кожного своє... Це дар, який дається Богом за плідну працю над собою! Так, бо щаслива людина та, що в любій життєвій ситуації не втрачає надії  і вірить, що своєю участю, своєю любов'ю, своїм відношенням може змінити все оточення. Побороти своїх внутрішніх "ворогів", полюбити і пробачити "зовнішніх", навчитися цінувати кожну мить, дану вам Богом - і буде вам ЩАСТЯ!

А щастя - це не коли тобі дають чи не дають, а коли ти готовий на багато крихт розбитися і роздати себе всім! Ділитися теплом своєї душі, не чекаючи винагороди, щиро, ніби переливаючись один в одного, не шукати свого, а служити...і нагорода буде! Тоді, коли несподівано отримуєш те, за що так довго молився - ти відчуваєш таке блаженство, такий мир в серці, що розумієш - ось воно щастя! 

Але щастя - поняття відносне, має властивість марніти, зменшуватись, зморщуватись. Важливо пам’ятати ті перші миті щастя! Згадувати, берегти, примножувати в своїй пам’яті - як коралики, нанизуючи на нитку своєї долі!

Для мене щастя - це мій внутрішній спокій. Я довгі роки жила в страху і обмані. Весь розум був заповнений боротьбою, поки не прийшов в моє життя мій  чоловік, з яким ми 32 роки разом та мої діти, яким 25 і 30 років.

ГОСПОДЬ – це сукупність всіх досконалостей! Тільки пройшовши через випробування, починаємо цінувати те, що отримуємо в нагороду за наше терпіння, милосердя, прощення і бажання самим змінюватись.

Гордий ніколи не буде щасливим! Гордому завдання - взяти! Смиренний в терпінні отримує!

Обнімайте один одного! Грійте своїм вогнем радості невтомно! Діліться своїм відчуттям щастя зі всіма, а про невеликі розчарування кажіть тільки тим людям, хто має силу і безмежну любов до вас, щоб розділити той тягар з вами! Забудьте про образи - це моментні емоції, решта - надумане. Любов все прощає! Любіть, цінуйте, живіть!

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему