Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


25 Квіт 2016

Евеліна Стебельська і щастя: імпро, концерти і сни

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Евеліна Стебельська - героїня Щастя на НародUA. "Імпро - це вид сценічного мистецтва, який вже півроку повністю затопив мене з головою", - ділиться вона своїм щастям.

Евеліна Стебельська, 22 роки, з Тернополя, наразі навчається і мешкає у Львові. Любить музику, грає на фортепіано, гітарі, співає, також займається імпро. Обожнює гуляти наодинці та складати історії.

Що таке щастя?

Для мене щастя це, в першу чергу, відчувати волю, безпеку та підтримку. Не знаю, чи багато людей вважають себе щасливими. Це велике досягнення. Щоб бути справді щасливим потрібно позбутися зайвого (що б то не було: токсичні люди, комплекси, думки), потрібно здійснити довгу і виснажливу роботу над собою.

Насправді мені важко сказати що таке щастя. Для кожного воно проявляється в чомусь іншому. Я хочу бачити щастя в дрібничках: тепле вранішнє повітря, сонячне проміння, звуки інструментів вуличних музикантів, сміх друзів, емоції рідних, задоволення собою, смачна їжа і т д. Люблю людей, які почуваються щасливими. Це відчутно.

Я стараюсь тішитись від усього. Мені достатньо знайти хорошу музику, побачити усміхнену людину, випити теплого молока, одягнути речі навиворіт...

Люблю відчувати себе щасливою. Це дає поштовх робити щось зі своїм життям, бути тут і зараз, насолоджуватись життям.

Зараз найбільшим щастям для мене є концерти. Кожен з них - це як окреме життя, маленька частинка мене. Імпро - це вид сценічного мистецтва, який вже півроку повністю затопив мене з головою. І потяги - місце, яке мене завжди надихає, там народжуються маленькі історії. 

Отримую порцію щастя, коли мені сняться сни. Їх завжди декілька і всі вони наповнені десятками подій. Сни завжди дуже яскраві і надто реалістичні.

Можу перерахувати безліч речей, бо все несе якусь маленьку частинку, що в результаті перетворюється в щастя.

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему