Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


24 Жовт 2016

Еліна Іванюк: «Щастя – це знайти себе»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Еліна Іванюк - героїня Щастя на НародUA. «Щастя – це знайти себе у житті та відчувати, що ти стовідсотково знаходишся на своєму місці», - впевнена вона.

22 роки, проживає у місті Київ. Хобі: фотографія, трохи шиття та рукоділля. Любить кінематограф, мистецтво та подорожі.

Що таке щастя?

Щастя – це знайти себе у житті та відчувати, що ти стовідсотково знаходишся на своєму місці у всіх сферах життя, тому що кожен з нас має знайти свій шлях та нішу у житті. Хтось від Бога коваль, флорист, співак, інженер. Це все вдалі професії, тому що суспільству потрібні різні люди. І не обов’язково всім бути юристами або лікарями. Кожен знаходить своє призначення у житті. І якщо ти справді знайшов – це велике щастя.

Для мене слово щастя є нематеріальним, індивідуальним. Кожна людина має своє щастя, таке, що не можна осягнути розумом, лише відчути серцем.

Маленьких історій про щастя не буває, адже щастя – це щось глобальне і масштабне. Для мене справжнім щастя була поїздка до Львова. Скільки ж емоцій перепліталися тоді в моїй душі.. Це надзвичайне місто. В ньому тепло, затишно, пахне кавою та шоколадом.. А яка архітектура, які будинки – щось нереальне. Я весь час фотографувала все, що бачила. Вулички маленькі та затишні, люди привітні, всюди відбуваються якісь цікаві події.. Місто живе і люди в ньому теж. Це один з таких моментів, який мені запам’ятався щодо щастя. 

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему