Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


13 Бер 2018

Джаніта Шах: "Щастя – це дихати рідним повітрям"

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

"Щастя – це гуляти рідними вулицями, зустрічати кожного перехожого, наче найріднішу людину в усьому світі", – розповідає Джаніта Шах – героїня Щастя на НародUA.

 29019354 964386680377021 176385728 n

Джаніта Шах, м. Кропивницький

 

Працюю в культурі, живу і дихаю нею

 

Так сталося, що я працюю в культурі, живу культурою і дихаю нею. Це не входило в мої юнацькі плани, але життя внесло свої корективи, і я тому, чесно кажучи, рада.

Свого часу мені неодноразово доводилося змінювати місце проживання. Це принесло чималий життєвий досвід і такі знання, яких не вчать ні в школі, ні в університеті. На даний момент я проживаю у Кропивницькому.

Світ різноманітний і цікавий, але, зрештою, найкраще місце там, де ти виріс. Не знаю, кому як, але свою любов до літератури, екзотичних танців, вишивання і т.д. я відкрила у собі саме там, де виросла. Розкішні краєвиди, чисте повітря і багата історія рідного краю надихає мене й досі. Саме тут я черпаю свої сили і бажання творити. Звичайно, щасливою людина є тоді, коли вона вирішила такою бути, але є такі речі, без яких ми себе не уявляємо. Іноді їх доводиться залишати…

 

Що таке щастя?

28906391 964387877043568 441574188 n

 

Щастя – це зібратися з родичами у поїздку, слухати їхні нескінченні суперечки, і під акомпанемент українських народних пісень, що кричать з ними в унісон на весь салон авто, радіти, що ти їдеш додому.

Щастя – це гуляти рідними вулицями, зустрічати кожного перехожого, наче найріднішу людину в усьому світі, слухати їхні історії, успіхи, переживання, і радіти, що те місце, де ти виросла – ще живе. Воно пульсує різними амбіціями і готується переродитися у щось більш потужне.

Щастя – це бігати по зарослих польових стежках, стояти на пагорбі, розкинувши руки над побаченою панорамою, і шепотіти, співати, кричати – я вдома!

Щастя – це нічні посиденьки з мамою на кухні, особливо якщо ви не бачитеся місяцями. Це пряний аромат щойно спеченого пирога і затишний муркіт кота біля твоїх ніг.

Бо ж хіба нам так багато потрібно для того, щоб бути щасливими?)

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему