Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


28 Лист 2016

Душа Споріднена: «Щастя – то подих вітру»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Душа Споріднена – героїня Щастя на НародUA. " Щастя…-ефір…миттєвість, що навіки жива….навіть коли відходиш…щастя, росте, як трава….", – говорить вона.

Душа Споріднена, студентка, історик, магістр. «Хворіє» поезією, світами, людьми, світлячками, дивними і буденними речами.

Героїня про себе:

«Ви запитуєте, що я Люблю? Я люблю, коли радіють радості, коли дарують усмішку випадкову й наївну.... люблю тинятися нічними кварталами, тинятися на самоті з серцевою ритмікою, люблю запах жасмину, щойноскошеної трави, люблю-люблю.... коли трави високі сягають вигинів шиї.... купатись у сіні сухому, осінньому листі......... знаходити часом незаймані місцини............ бродити з кимось закинутим парком....щоби промокнути до ниточки... щоби вітер пронизав до останньої кісточки.... люблю гріти п'яти розпеченим снігом.... милуватися найпершими прозорими, талими сніжинками.... днями лю Савовича і Григоровича.... опівночі дешо з очманілого Іздрика.... кохаю старезні ретро книги.... пожовклі сторінки Гюго.....платівки-платівки-платівки.....справжнє в усьому.....Old School гітарні рифи....мантри...мову дзвонів........шепіт грому........мільйони відтінків, мільйони відтінків...... ще незавершеної картини..........брівки Фріди, долоні РОДЕНА, очі Далі...ауру Мунка...усю цю бісову попсовість не буденно - буденну...цю святість нестримну....цю ніжність світу...цю непотрібну жорстокість.....))))..........обожнюю гори .........високі гори....холодні яри ...Холодний Яр і височини.....каміння, до початку світів, заціловане мохом....обійми без доторків....доторки без обіймів....»

Що таке щастя?

Щастя…подихи…

Що Є Щастя?....В чім воно? …У чому …?...Звідкіля?....Щастя – то подих вітру, то Є жива вода….

Не потрібно шукати…..щастя вже й так дано…. Воно ховається в маленьких, буденних речах….в дрібничках….не потрібно шукати визначення у словниках….Щастя…-ефір…миттєвість, що навіки жива….навіть коли відходиш…щастя, росте, як трава….Поглянь на випадкову усмішку одинака, на очі дитяти….на важкохворого, але незламного…спраглого до чесного життя…. У цьому правда…істина…у цьому сіль берегів…))... Найщасливішою ж я була, коли бачила щасливим коханого, котрий був на жаль не моїм)))…..щастя - вдихнути кров беріз у повітрі…зів’ялі жита….запахи диму свічі, меду і чебрецю, домашнього молока….і талих сніжинок на язиці….)) Щастя приносять звичайні дива… радіти радості Іншого…виливати душу його журбі….цілувати руки старцям….вколисувати небожат….кожен промінчик….сотні відтінків сірого….ласками немовлят….

Евдемонія – видимість ….все вже і так у Нас….Ми Є істина…Ми Є найкращий шлях…..Радість єдності…радість роздумів і самоти…смутна радість….очищення серця…парадоксальні Христові світи……..гарячий радісний сміх….щирі погляди….обійми рідних….тим паче близьких…..Світло світил….темрява загадкових ночей…….лагідність порухів, доторків…спілкування без слів….відсутність диктату речей….затишок дому, домівок…..мандри доріг….тинятися вулицями….порожніми парками….і в гори з вірними друзями, хоча б раз в майбутті….))) теплі розмови….чманіла поезія…хвилі серцеБиття….спокій і мир………уся благість, чортова заголубленість мого –Буття_........

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему