Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


28 Лист 2017

Дмитро Тирусь: "Мене робить щасливим сам процес роботи над собою"

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

"Коли бачиш сіре життя, то розумієш як сам живеш щасливо", – розповідає Дмитро Тирусь – герой Щастя на НародUA.

Дмитро Тирусь, 26 років, м. Львів. Закінчив УКУ, за спеціальністю – «богослов». Хобі: література, кіно, написання статей.

Захоплення та методи пізнання світу

Я цікавлюся літературою, кіно, і мені подобається писати публіцистичні статті (рецензії на книжки та кіно) для Міжнародного культурного порталу «Експеримент», вірші та оповідання під псевдонімом "Пролетарський письменник". Люблю жартувати, щоб по-іншому на світ дивитися. Жарт для мене - це метод пізнання світу. Захоплююся спілкуванням з різними цікавими людьми.

Люблю розкладати на роботі  воду та обмотувати плівкою сало, проводити продуктивно час із красивими дівчатами, а ще я є гурманом алкоголю.

Самооновлення

Окремо варто сказати, що читання книжок та прогулянки дають мені багато радості. Так я оновлююся. Не люблю я "7 звичок надзвичайно ефективних людей" Стівена Кові, але сьому звичку, у якій цей мотиватор говорить про оновлення, я обожнюю. Вважаю, що самооновлення є однією з основних умов для щастя. В цьому плані мені найбільше допоміг Дейл Карнегі з своєю книгою "Як перестати хвилюватись, та почати жити". Такий турботлвий пофігізм я вважаю основою будь-якого успіху. І клав я болт на якісь дурниці, які мене можуть нервувати.

P.S А про ілюзії рекомендую почитати/подивитися книги/фільми "Реквієм за мрією" та "Великий Гетсбі". Ви там побачите, як ілюзії вбивають людське щастя. Тому бажаю, люди, щоб ви не жили ілюзіями, а просто самі по собі не-за-леж-но від речей були щасливими.

13938538 1477279422289547 1810035238866760617 n

Що таке щастя?

Щасливим не можна стати. Ним можливо тільки бути. Ти в даний момент щасливий або взагалі не щасливий. І не має значення, яка напружена ситуація. Бо як говорить мій друг спортсмен Андрій: "Важко - то значить добре".  Маю на увазі, що труднощі тільки збагачують. І я люблю приймати виклики долі.

Тому мені подобається жестякова література/кіно/музика. Особливо про наркоманів. Бо така мистецька продукція показує з протилежного боку, як ми щасливо живемо. Коли бачиш сіре життя, то розумієш як сам живеш щасливо.

Я жив ілюзіями, які заважали щастю. Мріяв про славу та гроші. Хотів стати відомим журналістом. Були дурні думки, щоб в майбутньому відкрити свій бізнес. Але я зрозумів, що можна бути хоч і вантажником, та щасливим. Бо є коло власного впливу, власна ніша. Мене робить щасливим сам процес роботи над собою.

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему