Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


17 Лист 2014

Для Олександри щастя - жовтого кольору

Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

«Можна довго сперечатися, що таке щастя, але я впевнена, що нам не потрібно цього знати. Воно таке складне і до сміху просте», - ділиться з НародUA своїм відчуттям щастя художник-аматор Олександра. Для дівчини воно подібне до різнобарвної веселки і має для кожного свій відтінок і колір.

Олександрі – 16 років, і про себе вона іронічно розповідає набагато краще, ніж будь-хто інший:

«Я - Саша, живий функціонуючий організм, який у вільний час розважає себе малюванням і не особливо бурхливою письменницькою працею. Прямо під вікном будують дорогу, так що заходом сонця і світанком особливо не помилуєшся. Також я – геймер і, відповідно, слідкую за новинками ігрової індустрії. Про навчання не буду вести мову, бо не варто про сумне».

Окрім своїх думок про щастя, дівчина поділилася і частинкою своєї творчості – одним з фан-артів, які Саша малює власноруч на планшеті.

 

ergergjjty

 

- Думаю, варто почати з питання, що ж таке щастя? Про це можна думати рівно стільки, як і над тим, що таке життя, душа і т.п. Ці питання вічні.

Щастя – це веселка. Воно буває яскравого соковитого червоного кольору. Це щастя нестримне, мов ураган. Буває фіолетове, таємниче і вражаюче. Воно загадує загадки і вічно шукає пригод. І кожен мисливець бажає знати, де сидить фазан. І ось саме цей фазан і є те щастя. Проте не варто сподіватися, що він сам стрибне до вас у руки і на срібній тарелі пройде на стіл. Фазан буде ховатися по кущам, тікати, проте він може і сам знайти вас, якщо пощастить, звісно.

Що для мене є щастя. Можу одразу сказати, що воно - жовтого кольору. Як сонце. М'яке і рідне, домашнє. Що розливається медом у душі, зігріваючи. Воно лікує під час хандри і невдач. Щастя має сім'ю, дітей. Розуміння того, що вдома, в затишку і теплі, на тебе чекають кохані люди. І у них теж все чудово. І їх щастя теж має свій колір.

Можна довго сперечатися, що таке щастя. Але я впевнена, що нам не потрібно цього знати. Воно таке складне і до сміху просте.

 

 

Фото надані героїнею матеріалу.

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему