Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


16 Серп 2014

Діана Кметюк і щастя: «Тільки Бог приводить моє життя у баланс»

Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Цього разу про своє відчуття-розуміння щастя розповідає Діана Кметюк. Вона любить співати, читати і подорожувати. Своє щастя вона знайшла в Богові.

Діана Кметюк, 21 рік, любить читати і співати, подорожувати.

 

- Я ціную кожну людину, яка не просто має мрію, але зробить все можливе для того, щоб це стало реальністю, а також тих, які зуміли не лише стати щасливими, але й ощасливлюють інших. Взагалі у моєму житті багато людей і моментів, які мені приносять щастя. Мені подобається проводити багато часу з моєю сім'єю, деякими членами моєї великої родини. Кататися на велосипеді і робити всілякі смішні речі.

Оцінюючи всі обставини, варто сказати, що мені приносить щастя саме моє життя. Однак найбільше щастя для мене - це гармонія всіх елементів і сфер мого життя, відповідність і баланс. Злагодженість, взаємна відповідність якостей. Це те, що приносить мені істинну насолоду в житті. Для мене важливо, щоб все було на своїх місцях. Так, як це визначено дизайном Неба, відповідно до плану Бога.

Яке діло Бог і дизайн Неба має до гармонії?.. Для мене раніше це теж було загадкою. Але зусилля, помножені на час, дають неабиякі результати, і в один момент розумієш, що тільки Бог приводить моє життя у баланс, власне в те, що мені дає радість в житті...

Щастя для мене ще й у тому, щоб мене цінували. І, як виявилося, Той, Хто зміг дати бажане і оцінив мене більше ніж я варта, - Бог. Чому саме Він? Бо жодна людина і ніщо в цьому світі не оцінює мене на рівні з Ним. У Нього для мене все особливе, Його ставлення до мене не змінюється ні з погодою, ні з обставинами, Він цінує мене на рівні з Собою. А яка Його любов до мене! Ні зради, ні образи, ні приниження. Тільки любов, вірність, щирість і довготерпіння. І взагалі, як на мене, щастя без Божої участі неможливе (це просто тимчасова насолода, яка завтра пройде), такого просто немає. І взагалі я навіть не уявляю, як деякі люди можуть жити без Його безпосередньої участі. Та й думати про таке і не хочеться.

А ще я помітила, що у моєму житті завжди стільки щастя, скільки я захочу і наскільки дозволю Майстру-Професіоналу налаштувати гармонію і баланс мого життя, відповідно до Небесного дизайну. І не один раз в житті, а кожного дня. Тому розширення меж щастя у моєму житті ніколи не зупиниться, оскільки Бог - це вічність. Саме тому я шукаю щастя тільки в Ньому.

 

 

Фото надане Діаною Кметюк

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему