Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


12 Черв 2016

Діана Ключник: «Щастя любить свободу»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Діана Ключник - героїня Щастя на Народ UA. «Щастя любить свободу. Воно не приходить за розкладом або в чітко визначений день та час», - запевняє вона.

Діана Ключник, 22 роки , м. Городок Львівської області. Вона любить розвиватись, читати книги, дивитися хороші та повчальні фільми.

Що таке щастя?

Для кожної людини щастя – до невпізнання різне поняття. Я думаю, що щастя – це відчуття якогось надприродного стану всередині себе, гармонія душі і тіла.

Щастя є в дрібницях, яких ми, іноді, навіть не помічаємо. Навіть я, буває, що не помічаю.
Воно в розмовах з рідними людьми, у взаємності, підтримці, розумінні та довірі. Чомусь після цих речей мені стає радісно та тепло на душі.

Щастя неможливо зважити чи купити та скласти в коробочку, і з впевненістю говорити, що воно у тебе є. Так само і не можна говорити, що його в тебе немає. Є речі/люди, які приносять тобі це відчуття щастя. Ми самі можемо його творити.

Воно приходить та знову вислизає з наших рук. Щастя любить свободу. Воно не приходить за розкладом або в чітко визначений день та час.

Щастя – це, мабуть, наше ставлення до навколишнього світу. Хтось ховається від дощу, тому що боїться змокнути, а хтось насолоджується ним та природою. Все залежить віл того, під яким кутом ми дивимося на це.

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему