Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


08 Лип 2015

Діана Ганюк: «Щастя - це коли віддаєш часточку душі»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Діана Ганюк - героїня Щастя на порталі Народ UA. "Коли віддаєш частинку себе – душа наповнюється світлом", - говорить вона.

Діана Ганюк живе в місті Долина. Наразі Діана абітурієнтка. Улюблене заняття – це дивитися серіали. Крім того, вона цікавиться англійською мовою.

Що таке щастя?

Щастя – це коли відчуваєш гармонію і спокій всередині, коли все чудово. Воно переважно буває миттєве, але кожен його прагне відчути, тому що всі люди хочуть в тій чи іншій мірі бути щасливими. Щастя не купиш за гроші. Воно безцінне в цьому житті.

Одна з цілей звичайної людини – це прагнути щастя. Цьому може посприяти будь-яка дрібниця. Навіть влучно сказане слово, вчасна підтримка, усмішка, любов можуть дарувати оточуючим людям щастя, а людину, яка віддає це безкорисно, робить духовно багатою та в певній мірі щасливою. Коли віддаєш частинку себе – душа наповнюється світлом.

Наприклад: вчора ми з друзями провели незабутній вечір, катаючись на велосипедах по нічному, практично пустому місті. Ми їхали з усмішками на обличчях і, приїхавши додому, я усвідомила, що в той момент була по-справжньому щаслива. Така собі дрібниця, але скільки приємних та незабутніх емоцій викликало.

 

Фото надане Діаною Ганюк

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему