Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


01 Черв 2014

Діана Браславська про щастя: «Треба бути вдячними»

Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Авторка НародUA Діана Браславська знає чого хоче, знає, що робить і знає, що – щаслива. Усе тому, що уміє відчувати і не боятися своїх почуттів.

Кожен із нас вважає себе щасливим чи нещасливим. Середнього – немає. Але чим більше ми про це задумуємося, тим важче збагнути нам істину. Істина, вона – у почуттях. Зараз, цієї миті.

 

Діана Браславська. 21 рік. Захоплення: верхова їзда.

 

– Щастя. Навіть не знаю. Це щось занадто незрозуміле. Така штука, яку не можна міряти одним словом. Навіщо взагалі придумали це слово...

Жити потрібно просто – не лякатись біди і не очікувати, що щастя просто так ітиме у руки. Воно і так завжди поруч з нами. Насправді людині має бути цілком достатньо, якщо спрага і голод не розривають всередині гострими кігтями. Якщо не перебитий хребет, ходять обидві ноги, згинаються обидві руки, бачать обоє очей та чують обидва вуха – то кому ж тоді потрібно заздрити? Заздрість до інших з'їсть нас самих. Людина, яка замахується на іншу батогом, першою отримає удар. Тому потрібно протерти очі, омити серце і більше за все на світі цінувати тих, хто відноситься до нас добре. Ми живемо у вільній країні, де кожен думає, як хоче і чинить, як хоче. Тому просто треба бути вдячними, якщо люди відносяться до нас, як до людей.

Що для мене щастя? Щастя – це коли Бог дає мені перетерпіти все те, що я в змозі витримати.

 

 

Фото надане Діаною Браславською

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему