Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


10 Квіт 2017

Денис Трофименко: "Щастя — це друзі і творчість"

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

"Зі справжніми друзями нам стає тепло просто від того, що вони поруч, і такі моменти для мене і є моментами щастя. Адже що може бути краще, ніж просто мовчки милуватися нічним містом, і розуміти, що тобі не треба щось казати, щоб позбавитись незручної тиші, бо ця тиша — це тиша взаєморозуміння, тиша щастя", — говорить Денис Трофименко — герой Щастя на НародUA.

BSNyUTnFtCw

Денис Трофименко, 18 років. Поет. Живе у Києві.

Що таке щастя?

Для мене щастя — це всього лиш дві речі: друзі і творчість у найбільш широкому її значенні.

Перший пункт пояснюється дуже просто, друзі — це ті люди, з якими нам добре, люди, яких ми обираємо, і яких тримаємось. Ми в них вчимося, допомагаємо їм, а вони в свою чергу допомагають нам, ми радіємо разом з ними і сумуємо також. Зі справжніми друзями нам стає тепло просто від того, що вони поруч, і такі моменти для мене і є моментами щастя. Адже що може бути краще, ніж просто мовчки милуватися нічним містом, і розуміти, що тобі не треба щось казати, щоб позбавитись незручної тиші, бо ця тиша — це тиша взаєморозуміння, тиша щастя.

Другий пункт, а саме — творчість — також не потребує особливих пояснень, проте я все ж хочу пояснити, як його бачу саме я. Для мене творчість — це щось прекрасне. Так, знаю, це звучить банально, проте більше і сказати нічого. Мені шалено подобається слухати музику, і не якусь конкретну, а майже всю: від Шопена до українських кавер-гуртів, які збирають зали по 50 осіб у кращому випадку; подобається дивитися на різні імпресіоністичні картини годинами і прагнути зрозуміти, що намагався сказати художник, чи про що він думав коли малював; подобається дивитись арт-хаусне кіно, і найголовніше — читати прозу, вірші, хоку, сонети, і все-все, від якісного, до відверто поганого, знаходити в поганих творах щось хороше, а в хороших, натомість, — щось погане, і черпати з усього цього щось для себе, знаходити натхнення, щоб самому щось робити, ділитися всіма цими проявами творчості з друзями. Кожного разу, коли я бачу влучну риму, чи розумію задум художника, чи бачу дійсно неочікуваний кінець фільму, я на мить стаю щасливим, а коли я демонструю ці мої маленькі моменти щастя своїм друзям, вони стають удвічі кращими.

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему