Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


24 Черв 2015

Денис Середа: «Щастя - це постійно в щось вірити»

Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Порція Щастя на НародUA - від Дениса Середи. Він вважає, що щастя – це віра, з якою ти йдеш по життю. Денис взагалі не визнає м'яса і займається йогою.

Денис Середа – молодий, енергійний хлопець, різностороння людина, що багато часу проводить за книгами та роздумами про життя. Захоплюється мотоциклами та машинами. Вільний час завжди проводить з користю, не любить витрачати ні хвилини даремно. Любить їздити на велосипеді, бувати на природі та займатися спортом. Обожнює вегетаріанську їжу і взагалі не визнає м’яса. Займається йогою.

- Я впевнений, що не може існувати щастя без віри, не важливо в що саме вірити: чи в себе, чи в когось з близьких, друзів, родичів – байдуже.

Головне в щасті - це віра! Саме вона і є запорукою успіху. Будеш вірити, що буде все добре, то воно й буде все добре, віритимеш, що будеш щасливий – то й будеш щасливий, все насправді дуже просто.

Адже без віри в свої сили ми б не могли стати повністю щасливим, бо були закомплексованими. Не мали віри - не могли б взагалі надіятись на якісь зміни, і життя стало безбарвним і буденним. Взагалі люди б стали байдужими і навіть не намагалися нічого зробити чи змінити.

Отже, потрібно обов’язково в щось вірити: в Бога, в себе, в краще, в зміни, в кохання, в людей. І тоді можна по-справжньому насолодитися щастям.

 

Фото надане Денисом Середою

Поділіться з друзями: