Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


24 Лист 2014

Денис Андрущенко: «Щастя - це гармонія у стосунках між собою і світом»

Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

«Тибетські монахи підкажуть, що щастя - це гармонія, яку люди знаходять у стосунках між собою і світом», - ділиться з НародUA своїм щастям Денис Андрущенко, надихаючись атмосферою таємничого Львова. Для хлопця щастя концентрується в коханій людині, яка у будь-який момент підтримає і зрозуміє.

Денису Андрущенку – 20. Парубок - черкащанин, хоча його справедливо можна назвати людиною світу. Хлопець вже встиг помешкати в Америці та Латвії, наразі працює у місті Лева, але незабаром на Дениса очікує нова далека подорож – Корея. Денис займається волонтерством та громадською діяльністю. Хлопець найкраще розповідає про себе у трьох словах: «поет, мандрівник, соціальний підприємець».

 

- Щастя складається із маленьких моментів, коли одна сонячна-пресонячна людина думає про тебе і вдень, і вночі, і не обов'язково при цьому лайкає твої фотки чи пише тобі у ВК. Вона просто хоче, щоб у тебе було все добре, навіть якщо вона не поруч... Оце моє, гарне щастя.

Щастя - це також не постійна радість і стрибання довкола (мов ідіот) й гарний настрій.

Тибетські монахи підкажуть, що це - гармонія, яку люди знаходять у стосунках між собою і світом. І якщо дійсно знаходять, то відчувають, наскільки легко та просто жити, наскільки вони щасливі...

 

Фото надане Денисом Андрущенком

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему