Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


25 Вер 2015

Давид Ткаченко: «У моменти, коли я з тим, що люблю, я неймовірно щасливий»

Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Давид Ткаченко – герой Щастя на Народ UA. «Щастя – це переживання відповідності твоєї теперішньої діяльності та твого призначення», – ділиться він.

Давид родом із Запоріжжя. Навчається у Києві. Соціальний педагог до самих кісток. Займається соціальною діяльністю, працює аніматором. Постійно шукає, читає, цікавиться, дізнається. Він прагне встигнути завжди і всюди. Людина, що не стоїть на місці.

Давид щасливий.

- Отак питаєш у людей, чи щасливі вони, одні відповідають, що були б щасливі аби мали те чи інше. Інші говорять, що були щасливі колись, а тепер стали реалістами. Треті дадуть відповідь, що вони дійсно щасливі, що б там не було.

Можна ставитися до щастя як до моментів найвищого задоволення, які, подібно вогникам на ялинці, моментами спалахують у сірій буденності «звичайних» днів. Я ставлюсь до щастя як до почуття гармонії та повноти. Я щасливий, коли очікування приємного, відчуття приємного та дійсність приємного збігаються. Це гармонія цінностей та бажань із дійсністю навколо.

Для мене, як і для інших, цінним стає те, що подобається, те, що любиш. Я щасливий, коли навколо мене те, що я люблю. Я люблю Бога, люблю свою дівчину, своїх рідних, спілкування з ними; люблю бувати на природі, люблю бути в тиші, люблю мандрувати, люблю просто насолоджуватися унікальністю творіння навколо. У моменти, коли я з тим, що люблю, я неймовірно щасливий.

Як на мене, людина була створена для любові та спілкування. Любові найчистішої, а спілкування найглибшого та щирого. Щастя – це переживання відповідності твоєї теперішньої діяльності та твого призначення.

 

Фото Анастасії Ушинської

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему